Давненько в нас са сайті не було нових статей – пора це виправляти. Тому ми в Канапці оголошуємо граматичну осінь 🙂 Цієї осені будемо публікувати нові статті та відео та Ю-туб на тему польської граматики, а саме відмінювання в польській мові! А щоб вивчення польської для вас було ще продуктивнішим – до кожної теми в кінці статті буде сет вправ для засвоєння польської граматики. Сьогодні нашу граматичну осінь розпочинає орудний відмінок в польській мові.

Орудний відмінок в польській мові це точно не перший, а навіть 5-й по рахунку! Чому ж ми ним розпочинаємо?

  • По-перше орудний відмінок нам потрібен фактично одразу, як ми лиш захочемо заговорити польською! Так-так! Хочете сказати ким ви є за національністю чи за професією – потрібно знати правила творення орудного відмінка! Хочете розповісти, чим ви цікавитесь – орудний відмінок тут як тут!
  • По-друге, орудний відмінок в польській мові один з найлегших, а на мою персональну думку, – найлегший для запам’ятовування! Там не так багато вийнятків і він схожий до української мови. Тож новачкам на початку вивчення польської мови засвоїти орудний відмінок не так важко, як інші відмінки. Щоб не розлякати всіх охочих вивчити польську мову – пропонуємо почати саме з нього!

Для зручності засвоєння матеріалу і щоб ви швидше вивчили, як правильно будувати орудний відмінок в польській мові, ми приготували для вас табличку. Користуйтеся повзунком з правого боку таблиці, щоб прогортати її вниз.

Під таблицею ви знайдете відео на тему: “Граматика польської мови: орудний відмінок”. Перегляньте відео та виконайте вправи після нього, щоб краще запамячтати матеріал.

Share Button
Share This