Курси польської для навчання в Польщі

від найкращої школи найкращим учням

Ми розробили ці курси для того, щоб українські учні та студенти могли без проблем поступити в Польщу на навчання і легко адаптуватися в новій країні завдяки знанням мови.

Тривалість та вартість

На наших курсах ви вивчите польську мову від 0 до В1 за 9 місяців. Оплата навчання по-місячна, вартість 2000 грн. / місяць.

Сертифікат по завершенню курсів

Документ, який дозволить засвідчити Ваше знання польської і доповнить пакет документів потрібний для вступу в польський навчальний заклад. 

ПРОПОНУЄМО

Що ми пропонуємо?

Наша програма вивчення польської мови це поєднання академічної структурованості знань та нативного способу вивчення мови за допомогою активного слухання польської, перегляду фільмів, ведення розмов тощо.

Ми допомагаємо нашим учням не лише навчитися читати, правильно писати і вільно говорити польською мовою, а й полюбити польську мову, заглибитися в культурний світ нашого сусіда та підготуватися до життя в новому середовищі. Вивчаємо теж мовний етикет та різні стилі спілкування, щоб учні зручно почувалися в будь-якій ситуації. 

У процесі навчання ми проводимо обов’язкові зрізи знань, щоб відслідковувати прогрес учнів. Постійно підтримуємо зв’язок з батьками і співпрацюємо з ними, щоб покращити результати учнів.

Основною мотивацією для учня все ж вважаємо зацікавлення мовою та позитивні враження від занять, тому всіляко намагаємося створити захоплююче навчальне середовище!

Онлайн навчання дозволяє нам підібрати зручний час для занять та забезпечити максимальну відвідуваність наших студентів.

НАВЧАННЯ

Структура навчального тижня 

Теоретичне заняття 1

 • перегляд відеолекції (30-45 хв. залежно від теми)
 • виконання тестів на сайті (одразу перевіряє с-ма)
 • виконання письмового дз (перевіряє викладач)
 • вивчення нових слів

Практичне заняття 1

 • розмовна практика з викладачем
 • засвоєння вивченого (діалоги, усні вправи)
 • обговорення питань
 • група з 4-х студентів
 • тривалість 60 хв.

Теоретичне заняття 2

 • перегляд відеолекції (30-45 хв. залежно від теми)
 • виконання тестів на сайті (одразу перевіряє с-ма)
 • виконання письмового дз (перевіряє викладач)
 • вивчення нових слів

Практичне заняття 2

 • розмовна практика з викладачем
 • засвоєння 2-ї теми (діалоги, усні вправи)
 • обговорення питань
 • група з 4-х студентів
 • тривалість 60 хв.
Z

Зрізи знань

 • кожне 8-ме заняття на місяць – повторення вивченого
 • підсумковий тест щомісяця, для перевірки письмових навичок та знання граматики, вміння використовувати її на практиці
 • перевірка комунікаційних навичок учня (усна частина тесту)
 • іспит раз на 3 місяці (після кожного пройденого рівня)

Про відеолекції та навчальну платформу

 • всі наші відеолекції та домашні завдання знаходяться на сайті-навчальній платформі в особистому кабінеті учня
 • щоб отримати доступ до наступної лекції треба здати домашнє завдання з попередньої
 • є також доступ до всіх домашніх та видно перевірку викладача

Оплата 2000 грн. / місяць

Кількість занять в місяць – 16

САМЕ МИ

Чому саме наша школа?

Z

Система, яка працює

За десять років існування школи Канапка, ми створили систему навчання, яка  допомагає студентам досягнути бажаний результат найменшими зусиллями.

Z

Матеріали, вдосконалені часом

Колись я думала, що прийде день, коли ми видихнемо, бо всі курси вже готові. Але ми постійно їх вдосконалюємо, тому що хочемо, щоб вони були найкращі! Після кожного випуску аналізуємо та актуалізуємо дані, підбираємо нові завдання, доповнюємо презентації. 

Z

Унікальна програма викладання теорії

Всі відеолекції до курсів відзняті так, щоб найпростішими словами пояснити найскладніші теми, щоб студентам було весело їх дивитися і хотілося вивчати польську.

Z

Організація роботи

Наш директор Саша та адміністратор Оля подбають про те, щоб підібрати для вас оптимальний варіант співпраці, розпочати легко та забезпечити комфорт кожного студента індивідуально.

Z

Найкращі викладачі

Ми вміємо навчати, любимо, коли наші учні отримують задоволення в процесі і бачать свій прогрес. Ми щасливі робити це  професійно і це видно на наших заняттях. І звісно, наші викладачі – кваліфіковані філологи з багаторічним досвідом викладання, працюють з дорослими та підлітками. 

Z

Контакт з батьками

Ми знаємо, як важливо для батьків розуміти, що відбувається з їхніми дітьми і які у них успіхи. Тому наші викладачі щомісяця або, якщо потрібно – частіше, звітують про прогрес учнів.

НАВЧАННЯ

Що чекає на вашого вступника?

Відеолекції

детальне пояснення теоретичних матеріалів, які можна переглядати в будь-який час

Тести

Інтерактивні і різноманітні завдання на сайті для перевірки засвоєних знань, які перевіряє система одразу після виконання.

Словники

Списки слів до кожної теми.

Спеціально розроблені до кожної теми словники в Квізлеті, щоб було цікаво вивчати нові слова.

Практичні заняття

Практикування вивчених тем на розмовних заннях з викладачем, тут ви отримаєте відповіді на свої питання, викладач допоможе побудувати правильну вимову і розговоритися.

РЕЗУЛЬТАТИ

За 9 місяців навчання наші учні

Володіють польською мовою

Можуть порозумітися на більшість тем пов’язаних з побутом, висловлюють свої думки та почуття. Вільно говорять на теми пов’язані з навчанням чи роботою, навколишнім середовищем. Вміють писати польською та дуже добре сприймають польську на слух, коли співрозмовник говорить швидко.

Можливості

Після успішного завершення наших курсів учні можуть поступати в польські навчальні заклади і легко навчатися польською мовою, зручно почуватися у формальному та неформальному середовищі. Також, якщо потрібно, можуть вдосконалювати мову на рівні В2 та отримати відповідний сертифікат в нашій школі.

Мають сертифікат на рівні В1

ВІДГУКИ

Що кажуть наші студенти?

ЗАЯВКА

Залиште заявку

та отримайте консультацію з приводу навчання та можливість побачити процес навчання зсередини:

ЗАПИТАННЯ

Відповіді на типові запитання

Чи діє цей сертифікат в Польші?

Так, наш сертифікат підходить для вступу у польські ВУЗи.
Але якщо сумніваєтесь, на сайті ми додали зразок сертифікату. Зможете до початку навчання уточнити у бажаного навчального закладу, чи підійде він.

Скільки студентів навчається в групі?

Для максимального результату ми формуємо маленькІ групи до 4 людей. Щоб кожен студент мав достатньо часу для практики.

Чи можна займатися індивідуально?

Так, якщо хочете навчатися індивідуально, напишіть нашому адміністратору. Пані Оля підкаже вартість і підбере вам зручний час для занять та викладача.

Як можна оплатити?

Оплатити можна на сайті у гривні або за реквізитами ФОП у адміністатора. Також, можлива оплата в злотих.

До якого рівня навчаєте?

Цей курс розрахований навчити польської з нуля до рівня В1. Проте після його завершення можна продовжувати навчання в нашій школі на вищих рівнях.

Як мені слідкувати за прогресом своєї дитини?

По кожному студенту ведемо звітність успішності і відправляємо батькам раз на два тижні. Результати всі конфіденційні.

Хто викладає?

В нас команда досвідчених викладачів, які за освітою філологи польської мови. Це значить, що вони точно знають як навчити саме розуміти граматику і говорити польською, а не зубрити. Що дає змогу добитися вищого результату за короткий термін.

Де можна ознайомитися з актуальними відгуками?

На нашій сторінці у фейсбуці (в розділі “оцінки” https://www.facebook.com/kanapka.pl.ua) можете ознайомитися з відгуками, і, при бажанні, написати будь-якій людині, який результат саме вона отримала в нашій школі. В цьому питанні ми завжди відкриті.

Коли починається навчання?

Навчання починається з жовтня, але у кожної групи свій розклад. Під час консультації адміністратор допоможе обрати зручний розклад.

Чи можна доєднатися пізніше?

Групи будуть набиратися до грудня, щоб був час дійти до потрібного рівня для вступу в університети Польші. Але краще записуватися раніше, щоб був комфортний темп навчання.

Чи зможу я пропустити місяць?

Як в будь-якій підготовці до вступу ми б дуже рекомендували не пропускати заняття, тим паче місяць. Якщо оплачували місяць навчання в групі, але пропустили – зможете пройти лекції на нашій навчальній платформі та передивитися записи практичних занять. Або докупити індивідуальні заняття з викладачем.

 

В який момент студент отримує сертифікат?

Після завершення курсу та здачі фінальних іспитів.

Де будуть займатися студенти?

Вся теорія, словнички, презентації домашні завдання будуть в особистому кабінеті учня на нашій навчальній платформі. Викладачі будуть перевіряти домашні завдання також на навчальній платформі. Практичні заняття будуть відбуватися онлайн в Google Meet.

Я вже трохи знаю польську мову, в мене рівень не початковий. Що робити?

Групи вищого рівня також набираються, для того, щоб перевірити ваш рівень, напишіть нашому адміністратору у Телеграм. Пані Ольга допоможе вам підібрати групу з комфортним рівнем 🙂

За яким часом проходять заняття?

Всі уроки плануємо за київським часом.

Чи можна подивитися тестовий урок?

Так, звісно:) Для цього треба зареєструватися на цьому сайті (https://kursy.kanapka.pl.ua) і відкрити потрібний рівень. Перший урок, матеріали, словничок і домашні завдання будуть для вас доступні і зможете протестувати теоретичні заняття. 

Скільки занять має студент в тиждень?

Кожен тиждень студенти будуть мати 2 теоретичні заняття на навчальній платформі і 2 практичні уроки онлайн.

Share This