Інтенсивний аудіо та відео курс, який за тиждень підготує Вас до подорожі в Польщу

Polski dla podróży
Підійде як початківцям, так і всім, хто хоче повторити базові теми,
актуальні для туриста в Польщі.

Давайте знайомитись!

Привіт! Я – Станіслава Троцюк, автор та засновниця школи польської мови  “Kanapka”.

Я практик і викладач польської мови, вивчала її 5 років в університеті, з яких пів року навчалася за обміном у Варшавському Університеті в Польщі. Також я неодноразово подорожувала цією країною, брала участь в різноманітних проектах чи їздила самостійно.

Зараз я продовжую вдосконалювати свою польську і вже більше 7 років її викладаю: спершу як репетитор, потім як вчитель у школі і на мовних курсах, а тепер – як приватний підприємець.

За цей час тільки на моїх online навчальних програмах вивчили чи вдосконалили польську більше 250 учнів, я вже не кажу про індивідуальні заняття та учнів зі шкіл, де я працювала раніше – статистики тоді не вела.

Тож як Ви розумієте – досвіду назбиралось.  

Зараз Вам в руки потрапив унікальний курс, який я створила з думкою про мандри, а його ціллю є полегшити мандрівникам перебування в Польщі. Не має значення, чи ви вперше, чи в десяте їдете в цю країну, якщо досі не почуваєтесь вільно в розмові з поляками на найпростіші теми птрібні для мандрівника – цей курс для Вас.

Структура курсу: 

Модуль 1: Введення в тему подорожей

Основна лексика потрібна для того, щоб розповісти про подорож або запланувати її: куди, чим, з ким можна поїхати, що робити в подорожі, де жити, що взяти з собою. Граматика: дієслова руху і прийменники.

Результат: спрймаєте польську на слух (для початківців), вмієте розповідати про подорожі, використовувати дієслова руху.

Модуль 2: На кордоні

Типові запитання, які можна почути на кордоні і відповіді на них, розмитнення товарів, заборони. Огляд машини. Граматика: знахідний відмінок.

Результат: можете легко відповісти на питання митників та прикордонної служби, правильно розповідаєте про цілі і терміни подорожі тощо.

Модуль 3: В аеропорту

Вся лексика пов’язана з орієнтацією в аеропорту, реєстрацією на літак, здачею і перевіркою багажу, входом на борт літака. Граматика: місцевий відмінок.

Результат: вільно орієнтуєтеся в аеропорту, краще сприймаєте на слух голосові повідомлення, вільніше говорите польською.

Модуль 4: На вокзалі (і автовокзалі)

Покупка квитків, інформація про прибуття і від’їзд поїздів (автобусів), перон чи станція, ведення діалогу. Граматика: місцевий відмінок.

Результат: можете без проблем орієнтуватись на будь-якому вокзалі в Польщі, поговорити польською в пункті інформації, купити квитки і знайти свій потяг (автобус).

Модуль 5: Знайти дорогу

Питання “де знаходиться? як дістатися?”, лексика, потрібна для пояснення дороги чи розуміння пояснень. Граматика: прийменники.

Результат: вмієте правильно запитувати про дорогу, впевнено ведете діалог; можете пояснити комусь дорогу або зрозуміти пояснення інших.

Модуль 6: В готелі (оренда помешкання)

Як забронювати номер в готелі – лексика і діалоги; як винайняти помешкання, характеристика номеру (квартири). Граматика: умовний спосіб.

Результат: Можете охарактеризувати квартиру (чи номер), який Вам потрібен; поговорити про нагальні потреби (попросити праску, рушники тощо.), висловити задоволення чи незадоволення з обслуговування.

Модуль 7: В ресторані (на касі в супермаркеті)

Покупка продуктів, назви продуктів і страв, діалоги в ресторані чи супермаркеті. Етика. Граматика: повторення знахідного.

Результат: Можете вільно поговорити з офіціантом, запитати по меню, зробити замовлення, зробити покупк в супермаркеті чи магазині.

Що містить в собі курс: 
i
7 конспектів в форматі презентацій, які зручно завантажити на телефон і використовувати навіть в дорозі.
I
Відеоурок та аудіоурок по кожному конспекту: детальні пояснення тем, практикування діалогів, вправи на говоріння.
Розмовник-словник у форматі PDF, ОЗВУЧЕНИЙ по темам. Можете завантажити його на телефон, також завантажити MP3 файл та вивчати нові слова і фрази просто по дорозі на роботу чи на пробіжці.
l
Вправи: на навчальній платформі Kanapka у кожному модулі курсу Ви знайдете цікаві і різнотипні тестові завдання, які допоможуть повторити пройдений матеріал.
Можливість групового і підсумкового розмовного заняття з викладачем, на яких ми розберемо складні моменти, обговоримо помилки і попрацюємо над правильною вимовою.

Polski dla podróży підійде всім, хто:

Хоче вдосконалити свою польську мову перед поїздкою в Польщу, навіть якщо раніше Ви не вивчали польської чи досі не говорите нею впевнено.

Хто вивчав польську раніше, але хоче повторити набуті знання, повправлятися у побудові комунікації, освіжити і вдосконалити свою вимову.

Перший раз в Польщу? Можете вважати цей курс антистресовою піґулкою, яка допоможе Вам почуватись впевнено під час подорожі в Польщу і знайти вихід з будь-якої комунікативної ситуації.

Але вам не слід приходити до нас, якщо:

І таке буває. Курси Канапки не для всіх 🙂

Ви не готові виділити 1 годину в день для самовдосконалення і вивчення чогось нового.

Ви вважаєте, що достатньо придбати курс і знання самі поселяться у Вас в голові або я їх туди силоміць вкладу.

Навчання - це процес співпраці вчителя і учня

Від викладача залежить 50% успіху – це побудова навчальної програми, мотивація учня, створення системи навчання і праця над тим, щоб зробити процес цікавим. Інші 50% – це старання учня, його самостійна робота, виконання завдань, самомотивація і натхнення.

Я гарантую, що виконала свої 50% на всі 100 🙂 Решта – за Вами!

Що говорять про нас наші учні:

Тарифи та ціни

Типові запитання: 

Як зареєструватися на курс?

Переходьте на сторінку реєстрації та оплати. Після оплати заповніть анкету і очікуйте на повідомлення від нас 😉

Якщо я взагалі не знаю польської, чи підійде мені цей курс?

Так, адже він повністю перекладений і продубльований в аудіоформаті, тож Вам і вчитися читати не особливо потрібно, щоб його пройти. Курс орієнтований на розмовну мову.

Чи обов’язково проходити курс зараз? Чи можна купити його зараз, а пройти потім?

Доступ до всіх занять на курсі залишається у Вас постійно: доки існуватиме наша школа. Тож Ви можете проходити курс в довільному режимі. Але найефективніший результат отримаєте, якщо будете навчатись з потоком.

Зараз немає часу, а коли буде наступний потік?

Цей курс у форматі навчання потоком я планую запустити лише один раз. Пізніше можна буде придбати курс в індивідуальному варіанті за іншою ціною звісно. Рекомендую купувати зараз, за зниженими цінами, а пройти зможете, коли з’явиться час. Проте якщо будете проходии з потоком – буде ефективніше 😉

Знайдіть нас

Зв’язатися з нами можна через інтернет та мобільний зв’язок!

Україна, Львів
79039

+38 093 866 70 87

contact@kanapka.pl.ua

    Є питання? Напишіть нам:

    Share This