онлайн марафон польської мови
двотижневий інтенсивний курс,
який допоможе покращити ваш рівень польської мови

Початок 16 липня

День(и)

:

Година(и)

:

Хвилин(и)

:

Секунд(и)

формат

2 тижні

7 занять

онлайн

авторський курс

Чому навчатися у такому форматі ефективно і зручно?

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД

На мою думку три кити, на яких тримається успішне вивчення іноземних мов, це система, систематичність і цікавість.

Цей короткий курс – це система з ретельно підібраних матеріалів і завдань, яка дозволить вам систематично та з мінімальною кількістю зусиль пропрацювати проблемні місця у польській та вдосконалити її. А фішка усіх матеріалів і завдань інтенсиву в тому, що вони в першу чергу різноманітні та цікаві, що саме по собі мотивує до навчання.

АВТОРСЬКА ПРОГРАМА 

Роки моїх напрацювань, складні моменти, з якими стикалися мої учні, винятки і інші камені спотикання українців, що вивчають польську, все це дозволило мені створити такий комплекс завдань, які б не лише допомагали тримати польську мову в тонусі, а справді її вдосконалювали: починаючи від вимови і завершуючи складними моментами в граматиці.

НАВЧАННЯ ОНЛАЙН

Навчатися онлайн дуже зручно, адже можна робити це в будь-який час та в будь-якому місці. Головне – доступ до інтернету та робочий комп’ютер/ноутбук/планшет/телефон.

Форма занять дозволяє виконувати їх навіть коли ви не вдома, а цікаві завдання з відео дозволять вам вивчити сучасні слова і фрази, які точно знадобляться у повсякденному спілкуванні.

цей марафон для вас, якщо
N
ви хочете покращити рівень володіння польською
N
бракує часу заняття з репетитором або на курси
N
забуваєте те, що вже вивчали раніше, через брак практики
N
вам бракує слів, щоб висловити свою думку польською
N
складно будувати речення, ставити правильні закінчення у словах
N
відчуваєте труднощі розуміння на слух текстів у швидкому темпі
ЩО ВКЛЮЧАЄ  У СЕБЕ МАРАФОН ПОЛЬСЬКОЇ ?

Сайт для навчання

Всі навчальні матеріали і завдання зберігаються на окремому сайті, який адаптується до мобільних телефонів.

I

Відео-пояснення

Всі граматичні теми пояснюються у коротких відео-презентаціях (до яких також додається конспекти чи таблиці для зручності повторення ) 

YouTube відео

Для вивчення лексичних тем підібрані короткі веселі відео, перегляд яких не лише зробить заняття цікавими, а й допоможе вдосконалити мову.

Група підтримки у Fb

Познайомитись зі всіма учасниками курсу, запитати, коли щось не зрозуміло, поділитися лайфхаками – все це можна зробити в групі fb.

N
граматика
N
лексика
N
письмо
N
розмовна мова
Матеріали для завдань на марафоні

Відео-пояснення
в яких ми розбираємо різні граматичні чи лексичні теми на спеціально створених презентаціях або таблицях

Відео з YouTube
допомагають зробити заняття ще цікавішими, покращити сприйняття польської на слух, позбутися акценту і автоматизувати мову

Після завершення марафону Ви :

  • покращите свої знання граматики польської мови,
  • будете краще сприймати польську на слух,
  • вільніше говоритимете польською – покращите вимову,
  • поповните свій словниковий запас,
  • зможете краще писати польською.

ВІДГУКИ УЧНІВ

Цей марафон відбувається вперше, тому не ще немає відгуків конкретно про нього 🙂
Але залюбки поділюся з Вами відгуками студентів інших моїх курсів.

Ольга
Знайшла рекламу курсу для початківців у фейсбуці. Зацікавилась. Проходила курс А1 і А2. До цього мала деякий досвід навчання польської мови з іншим вчителем. Але залишилось багато питань… Мені сподоблися курси разом їз Стасею. За 3 місяці кожного рівня в онлайн режимі, час вибирала собі сама, з домашніми завданнями, веселими розмовними заняттями разом зі Стасею та дівчатами. Граматика, розмовні теми, словники… Все зрозуміло, логічно, цікаво. За короткий проміжок часу реально навчитися рівню А1. Дуже рекомендую всім.

Анатолій
Чудові усні уроки польської мови: дві-три особи — оптимально. Відео для домашніх до 30 хвилин — також дуже зручно, довші вимагали би значно більше зусиль, що не відповідало би цьому формату. Найбільше мені сподобалося робити вправи на граматику, де треба вибирати правильну форму слова. Також слухання аудіо з відповідями на запитання дуже корисні. Дивитися довгі відео, щоб дати декілька відповідей на запитання для мене було невигідно через брак часу. Щоб відповісти на ці запитання, треба зупиняти фільм, що ще збільшує час виконання домашнього завдання. Дякую за вашу чудову роботу!

Ліля
Коли я поставила перед собою мету швидко вивчити польську мову, стала перед вибором: піти на курси чи спробувати освоєння самостійно за допомогою книг та інтернету. Витрачати час на дорогу до курсів не хотілося та й виснажливий робочий графік не дуже сприяє засвоєнню інформації після трудового дня. Перевагу надала «самостійності» та одразу ж зрозуміла, що це не так легко, як здається на перший погляд. Маю таку властивість, що без елементарного знання граматики, стилістику іноземної мови освоїти не можу. Тож он-лайн курс для початківців «Po polsku od zera” став для мене справжньою знахідкою! За 2,5 місяці щотижневих занять отримала хороший фундамент з основ польської мови. Лекційний, граматичний та розмовний матеріал курсу підібраний дуже грамотно і якісно. Допомагає у засвоєнні нової інформації і виконання домашніх завдань, і перегляд різноманітних тематичних відео. Зустрічі зі Стасею завжди цікаві і мотивуючі! На сьогодні мій рівень володіння польською вже дозволяє розуміти більшу частину текстів та розмовну мову. Але головне це те, що Я РОЗМОВЛЯЮ і вже можу (хай поки що і на елементарному рівні ) спілкуватися з носіями мови по Skype! Маю надію на подальшу співпрацю зі Стасею для більш глибшого вивчення польської мови! Бажаю успіхів!
РЕЄСТРАЦІЯ І Вартість

Знайдіть нас

Зв’язатися з нами можна через інтернет та мобільний зв’язок!

Україна, Львів
79039

+38 093 866 70 87

stasia.trotsiuk@gmail.com

Задати питання

16 липня стартує 
ОНЛАЙН МАРАФОН З ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

Дізнатись більше
Share This