Muzyczny maraton

тижневий інтенсивний курс польської мови, який у веселий і простий спосіб
допоможе покращити розуміння польської на слух, збільшити словниковий запас,
покращити говоріння та ознайомить Вас з сучасною польською музикою.

Привіт! Мене звати Станіслава і я автор цього курсу та хочу розповісти, чому він точно тобі сподобається і буде корисний.

Інтернет дає безліч можливостей для вивчення мови: можна слухати підкасти, переглядати відеолекції на YouTube, читати різні статті, підписуватись на всі можливі групи, де навчають польської тощо.

А ще можна слухати класну музику, запам’ятовувати тексти популярних пісень, перекладати їх, вивчати з них нові слова і фрази і таким чином не лише вчити мову, а й знайомитись з культурою країни, мову якої ти вивчаєш. Звучить круто, правда ж?

Власне з цією думкою я створювала Музичний марафон:

1) показати, що вивчення мови – зовсім не нудний процес;

2) продемонструвати наскільки правильне слухання може допомогти в роботі над сприйняттям на слух, вимовою, і запам’ятовуванням нових слів;

3) допомогти вам за допомогою простих і доступних іннструментів за короткий час вдосконалити свою польську.  

 

o

Вміст

на базі польських пісень створені вправи на переклад, розуміння зі слуху і розуміння письмових текстів, вивчення нових слів.

}

Коли?

курс автономаний і його можна проходити самостійно у зручний для вас час

Де?

онлайн, за комп’ютером чи по телефону

Як проходить навчання?

}

Щодня о 6 годині ранку Ви отримуєте доступ до одного заняття, на виконання якого є 24 години, що зовсім не проблема, бо завдання дуже цікаві і Ви навіть не відчуваєте, як минає час, коли їх виконуєте.

На навчальній платформі Канапки Ви переглядаєте відеокліпи польських пісень з субтитрами, також біля кожної пісні розміщено її текст з перекладом, зроблено словнички нових слів і фраз  
l

До кожної пісні у завданнях складено цікаві вправи, де потрібно вставити в тексти пропущені слова, знайти визначення невідомих слів, поєднати частинки речень або фраз, знайти синоніми чи антоніми до слів тощо.

Так ми працюємо 7 днів. Також на курсі є завдання-сюрприз. Це моє улюблене завдання, бо воно не лише допомагає попрацювати над польською, а й проявити свою креативність!

Що Ви отримаєте на цьому марафоні?

N

якщо Ви початківець – навчитесь читати польською, розуміти її на слух, “впіймаєте” мелодику мови, що в майбутньому допоможе нею досконаліше володіти, вивчите нові слова і фрази 
N

якщо Ви вивчали польську раніше, маєте нагоду повторити вивчене, відшліфувати вимову, поринути в польську музику і наблизитись до мови, зможете трішки компенсувати відсутність практики 

N

вивчаєте польську і володієте нею на хорошому рівні – тоді для Вас це гарна нагода весело провести час за навчанням, поповнити словниковий запас і попрацювати над вдосконадленням мовних навичок

автор марафону

  • керівник онлайн-школи польської мови Kanapka,
  • викладач та перекладач з польської мови
  • автор онлайн курсів польської “Po polsku od zera”, “Po polsku na A2” та “Po polsku na B1” та іншмх нвічальних програм з польської мови.

Закінчила польську філологію в ЛНУ ім. І. Франка.

Навчалась за обміном у Варшавському університеті.

Мій досвід викладання польської налічує вже 7 років: приватні уроки, вчитель у школі №44, на мовних курсах у центрах іноземних мов Львова “Linguist” та “You can”, у “Союзі поляків “Білий Орел””.

На цьому семінарі я хочу поділитися з Вами своїм досвідом, розповісти, як полегшити і зробити цікавішим процес вивчення польської мови 🙂

вартість і реєстрація

Ціна марафону 535 грн.

  • необмежений доступ до всіх занять марафону, який зберігається навіть після його завершення;
  • всі матеріали, переклади і словнички;
  • доступ у закриту групу ФБ, де всі учасники крсів Канапки спілкуються, діляться корисностями, переглядають фільми польською тощо.
Share This