онлайн курси польської мови
po polsku na a2, b1
Вдосконалюйте свою польську разом з нами
і насолоджуйтесь новими результатами, адже навчальний процес
ще ніколи не був таким простим та цікавим!

Нові групи стартують через

День(и)

:

Година(и)

:

Хвилин(и)

:

Секунд(и)

Чому навчання онлайн?

Привіт! Я – Станіслава Троцюк, автор курсів польської мови  “Po polsku na A2/B1”.

Польської я навчаю ще з 3-го курсу університету, тобто вже 6 років. За цей час я працювала в різних мовних центрах та школах і набиралась досвіду. Та в певний момент прийшла до розуміння,  що насправді є значно ефективніші і зручніші способи вивчення мови – і з’явилися вони завдяки технічному прогресу. 

Чому онлайн? По-перше інтернет дає безліч можливостей для навчання: відео і аудіо підкасти, цікаві тексти для читання, розробка тестів на сайті, проведення розмовних занять по Skype і багато іншого! Ще одною вагомою перевагою для мене став час, тобто менші його затрати на таке навчання. 

Тож мені до голови прийшла ідея створити сайт, за допомогою якого змогла б навчати польської. І так 3 роки тому на світ з’явилася Kanapka i перші курси польської мови онлайн для початківців. Як сьогодні пам’ятаю свою першу групу – 7 людей. Деякі з них вивчивши польську на базовому рівні задовільнились таким результатом, а дехто хотів продовжувати навчання. Тож довелося задовільняти потреби ринку 🙂 Так з’явився курс польської на рівні А2, а згодом – В1. Зараз курсам вже три роки, і всі мої студенти настільки задоволені своїми результатами, що я й не думаю про те, щоб повертатися до викладання офлайн. Що ж такого в тих курсах?

 

Що чекає на Вас на курсі ?

Інтерактивний сайт

Ми створили спеціальний сайт, на якому зберігаємо всі навчальні матеріали: відео, тести, словнички, таблиці.  В будь який час можна пригадати пройдений матеріал.

i

Авторські матеріали

Всі навчальні матеріали створені на базі багатьох підручників та власних напрацювань викладача, гарно посортовані по рівнях і адапровані для навчання онлайн.

Z

Домашні для задоволення 

Сумніваєтесь, що домашні завдання можуть бути цікавими, спробуйте і переконайтесь! На вас чекають відео і аудіо-матеріали, цікаві завдання, підбірки текстів для читання та ін.

Навчайтеся з нами і Ви обов'язово:

  • будете швидше і вільніше спілкуватися польською,
  • зможете говорити на більшість розмовних тем,
  • вільно себе почуватимете у польськомовному середовищі,
  • зможете писати тексти і навіть навчатися польською.

Для кого ці курси польської мови

Вступники

для вступу у польські вузи необхідно знати мову на достатньому для навчання рівні – ми допоможемо.

Підприємці

хочете говорити з партнерами на рівні і впевнено себе почувати – результати навчання не заставлять чекати.

Мандрівники

вдосконалюйте свою польську для мандрівок і спілкуйтеся без обмежень, відкривайте для себе нові місця і напрямки.

Мешканці

жити і працювати у Польщі легше, коли вільно говориш польською мовою і почуваєшся у своїй тарілці.

Програма навчання

На вас чекають:

  • 20 лекційних занять,
  • 10 розмовних занять,
  • Ввідне заняття,
  • Підсумкове заняття.

Зявилися запитання?

Отримайте безкоштовну консультацію, де ми:
– дамо відповіді на всі запитання, які у вас виникли щодо курсу;
– допоможемо з визначенням Вашого рівня володіння польською;
-підберемо той курс, який підійде саме Вам!
Сертифікати
Після завершення курсу і успішно складеного випускного іспиту,
Всі учні отримають сертифікат-підтвердження участі у навчанні від нашої школи з  вказаним рівнем знання мови та результатом випускного іспиту! Тож доведеться попрацювати, щоб отримати гарний бал на сертифікаті 😉

Відгуки наших студентів

Аня
Мені дуже сподобався формат курсу і структура занять. Курс складений дуже творчо, коли відправляєш виконане домашнє завдання, то вже не можеш дочекатися, що ж буде в наступному уроці. Кожного дня доводиться виконувати якісь завдання, і це не просто завдання з підручника, це ще й цікаві відео, пісні, або самостійний пошук якоїсь інформації польською мовою в інтернеті. Окрім того, заняття в групі по скайпу теж стимулюють вчитися протягом тижня – адже не хочеться відставати від інших в групі. На розмовних заняттях Стася говорить тільки польською і тобі нічого не залишається, окрім того, як самому намагатися відповідати і потихеньку опановувати навички говоріння. Звичайно плюсом також є незалежність від часу і місця. Особисто я по собі бачу прогрес за 2,5 місяці і без сумнівів буду продовжувати навчання далі. Я впевнена, якщо є необхідність та бажання вивчити польську мову, то цей курс те, що треба

 

Степан
Мене запросили на роботу до Польщі (в ІТ компанію), хоч в компанії всі спілкуються англійською, за її межами англійську розуміють далеко не всі. З цього і розпочалися мої пошуки курсів польської мови. Про курс дізнався випадково із facebook. Загалом матеріал курсу був цікавий, корисний (кожне заняття мало свій маленький тематичний словник), і систематизований. Заняття постійно проходили у веселій атмосфері (особливо розмовні, я за ними скучаю найбільше 🙂 ). Чесно кажучи я не надто старався у вивченні польської мови (бо на даний момент польська мені знадобилася тільки 3 рази, майже за 4 місяці проживання 🙂 ), проте маю досить непоганий результат, в чому я міг переконатися у спілкуванні з працівником банку: до початку курсів я не міг нічого сказати польською, відповідно мене не розуміли 🙁 (пощастило, що один із відвідувачів банку знав англійську і зголосився бути перекладачем для мене :)) і приблизно місяць до закінчення навчального курсу мені довелося знову відвідати моє банківське відділення, і хочу сказати що цього разу мене чудово розуміли. Це було для мене гарним порівнянням “до і після”. Окрім того хочу сказати, коли я під час вивчення нової теми (або виконання ДЗ) заходив в “глухий кут” або не міг зрозуміти чогось, Стася завжди допомагала дзвінком по скайпу і пояснювала даний матеріал ще раз. Такого сервісу навіть в утіверситеті немає 🙂 Якщо у Вас не багато вільного часу, або часто буваєте в розїздах, то “онлайн” курс це кращий варіант

Петро
Плюси онлайн курсу в тому що не потрібно витрачати час на дорогу, заняття ввечері, у зручний час і завжди вдома 🙂 Курс цікавий, корисний і головне не нудний, що значно покращує сприйняття і вивчення мови. Матеріал по “практичних” темах, які дійсно будуть корисними під час перебування за кордоном, добре скомпонований із граматикою без якої теж нікуди :). Прекрасні розмовні заняття, які завжди проходять у дружній, веселій і невимушеній атмосфері, на яких можна порозмовляти як по темі заняття, так і на вільні теми, які вас цікавлять. Відкритий викладач із життєрадісним викладацьким стилем, який знаходить індивідуальний підхід до кожного учня, цікаво та із захопленням проводить кожне заняття.

Гарантуємо повернення коштів

Якщо у Вас виникли сумніви щодо купівлі курсу, а це можливо, особливо, якщо це перші онлайн-курси у Вашому житті, нічого страшного.

Ми все розуміємо і хочемо допомогти вам у прийнятті рішення 😉

Тому ми гарантуємо повернення коштів у випадку, якщо в перші 7 днів після початку навчання Ви з якихось причин не захочете його продовжувати.

Тарифи та ціни 

Знайдіть нас

Зв’язатися з нами можна через інтернет та мобільний зв’язок!

Україна, Львів
79039

+38 093 866 70 87

stasia.trotsiuk@gmail.com

Залиште заявку на участь в курсі

24 вересня стартує 
ОНЛАЙН МАРАФОН З ПОЛЬСЬКОЇ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ

Дізнатись більше
Share This