Вступ до польських
навчальних закладів

Хочете стати учнем польської школи чи студентом польського університету
і не знаєте з чого почати? Тоді ця інформація для Вас!

Як зробити вступ до Польщі комфортним?

Привіт! Я – Станіслава Троцюк, автор та засновниця школи польської мови  “Kanapka”.

Якщо Ви завітали на мій сайт, то вочевидь цікавитесь польською. А оскільки знаходитесь на цій сторінці, то ймовірно знання мови Вам необхідне для навчання у Польщі.  

Так і є? 

Тоді маю хорошу новину: нашим партнером є Проект “Освіта без кордонів”. Це агенція, яка надає широкий спектр послуг, пов’язаних з освітою у Польщі. Одна із найбільших в Україні, сучасна та динамічна. Тут допомагають визначитись з університетом та навіть спеціальністю, підготувати всі необхідні документи, вирішити нюанси з житлом і врешті-решт стати студентом європейського навчального закладу. Власне, вступ до університетів Польщі – це не єдина річ, на якій спеціалізуються в ОБК.  

Послуги, які надає проект:

Вища освіта

Проект “Освіта без кордонів” допомагає впевнено пройти шлях від рішення про навчання в Польщі до статусу студента обраного університету. Переваги очевидні – практичне спрямування отриманої освіти, європейський диплом та досвід життя за кордоном.

Середня освіта

Навчання в ліцеях та технікумах Польщі допомагає адаптуватись, краще вивчити мову і спрощує процес вступу до університетів. Але найголовніше – по закінченню середніх закладів освіти в Польщі, українці можуть навчатись у державних польських ВНЗ безкоштовно.

Профорієнтація

Не впевнені у виборі професії? Фахівці Проекту “Освіта без кордонів” допоможуть розвіяти сумніви. Тут використовують визнаний світом та адаптований для України профорієнтаційний комплекс “Магеллано Університет”. Успішне майбутнє починається з правильного вибору власного покликання.

Мовні школи за кордоном

Зимові і літні мовні школи від Проекту “Освіта без кордонів” – це шанс покращити мову в середовищі її носіїв, зустрічі зі студентами та випускниками місцевих університетів, безліч тренінгів та розваг. А ще це можливість адаптуватись до умов іншої країни і прийняти остаточне рішення щодо навчання за кордоном.

Освітньо-ознайомчі візити

Учасники освітніх візитів відвідують навчальні заклади, знайомляться з особливостями студентських містечок, спілкуються з студентами, викладачами та мають змогу на власні очі побачити як проходить процес навчання за кордоном.

Як це працює?

  • залишаєте заявку на нашому сайті;
  • отримуєте безкоштовну консультацію;
  • подаєте пакет документів, необхідних для вступу;
  • стаєте студентом або учнем навчального закладу у Польщі 😉

Переваги освіти у Польщі:

N

Практичне спрямування освіти

Важлива особливість навчання в Польщі – це практична складова. Зокрема, обов’язкові практики, стажування, тісна співпраця з бізнесом і активна діяльність Бюро кар’єр при кожному університеті. 

N

Доступна вартість навчання та проживання

Вартість навчання у закладах Польщі не надто відрізняється від вартості в престижних українських ВНЗ. Те саме стосується і цін на проживання. Натомість, випускник отримує диплом, що визнається іншими державами, та досвід життя за кордоном.

N

Стипендійні програми та гранти для іноземців

Польща приязна до студентів-іноземців. Окрім загальноєвропейських та міжнародних стипендійних програм, багато університетів пропонують українцям знижки, гранти та безкоштовне навчання у Польщі.

N

Європейський диплом і доступ до ринку праці

Університети Польщі надають європейський диплом, що визнається іншими країнами. Це ключик до кар’єри у міжнародних компаніях та організаціях. Випускники польських ВНЗ є конкурентними на європейському та світовому ринках праці.

Маєте запитання?

Залишайте заявку та отримайте детальну консультацію
від фахівців Проекту “Освіта без кордонів” . Хороша освіта відкриває двері
до найкращих міжнародних роботодавців, дозволяє зробити успішну кар’єру
і знайти своє “місце під сонцем”, у якому куточку планети воно б не було.

Світ відкритий для Вас – зробіть перший крок!

Знайдіть нас

Зв’язатися з нами можна через інтернет та мобільний зв’язок!

Україна, Львів, 79039

+38 093 866 70 87

contact@kanapka.pl.ua

Share This