вивчення польської мови через Skype
polski przez skype
Хочете вивчати польську мову індивідуально з викладачем,
а часу відвідувати заняття бракує? Маємо для Вас ідеальне вирішення!

Чому через Skype зручно?

Привіт! Я – Станіслава Троцюк, автор цього сайту, курсів польської мови “Po polsku od zera“, “Po polsku na A2/B1”, та різноманітних індивідуальних програм вивчення польської для українців. 

Передусім дякую, що завітали на мій сайт 🙂 Раз Ви вже тут, то скоріш за все хочете вивчити польську або вже знаходитесь в процесі її освоєння. Я часто стикаюся з тим, що багато кому потрібна польська для роботи, навчання чи подорожей, але бракує часу відвідувати заняття в звичайних центрах вивчення іноземних мов. В результаті люди записуються на

курси або відвідують кілька індивідуальних, а потім через свою заклопотаність “кидаються того ровера” або ж процес вивчення мови затягується на довго. Власне для того, щоб зекономити час, який зазвичай потрібен не лише для того, щоб плюс мінус 1,5 години просидіти на занятті, а ще й добратися до місця призначення (на курси тобто), а потім звідти доїхати додому, я пропоную перейти у online-режим і влаштувати “школу” у себе вдома, перед монітором. А Skype надає для цього всі необхідні можливості 😉

Навчальні матеріали

Зараз всі необхідні підручники можна знайти у електронному вигляді, а письмові завдання – виконувати у ворді, адже якщо подумати, то і пишемо ми в сучасному світі в основному на якихось гаджетах.

i

Авторські розробки

В навчанні ми використовуємо не лише звичайні підручники, але також і створюємо різноманітні таблиці, цікаві вправи, підбираємо тематичні відео чи пісні, щоб навчання було цікавим. А поділитися такими матеріалами найлегше через Skype.

Z

Технічна сторона 

По-суті все, що потрібно учням для навчання – це звук і картинка перед очима, а також можливість викладача бачити те, що пише учень, і чути як він говорить. Можливість продемонструвати дисплей, включити відео чи аудіо подкаст і поділитися звуком – прекрасно справляється з цими завданнями.

Як почати?

  • визначаємо Ваш рівень володіння польською (тест і розмова),
  • говоримо про те, для чого Вам польська і на що необхідно звернути більшу увагу: граматика, лексика, розмовна,
  • домовляємось про перше заняття і обираємо зручний для нас час занять,
  • спосіб оплати узгоджується індивідуально.

Як ми навчаємо?

Індивідуальний підхід

у кожного свої особливості сприйняття матеріалу: хтось не має проблем з вимовою, але побудова речень приносить йому труднощі, а декому докучає східний акцент, хоч з мовними конструкціями проблем немає. Хтось краще запам’ятовує на слух, а комусь потрібно прочитати, написати і картинку побачити. Тож ми намагаємось знайти підхід до кожного учня для найкращого результату.

Розмовний вектор

Мову ми насамперед використовуємо для спілкування, тож надзвичайно важливо призвичаїти свій мозок до використання польської мови в повсякденному житті. Тому на заняттях ми розмовляємо не лише на конкретні теми наших занять, а й обговорюємо все, що з нами стається, ділимось враженнями від пережитого, розповідаємо цікаві історії. Це завжди весело і надзвичайно корисно.

Інтерактивний підхід

Зазвичай ми вибираємо собі фільми, які будемо дивитися і обговорювати, слухаємо різні аудіозаписи, щоб краще вловити мелодику мови і покращити свою вимову. Теж дивимось телепередачі, читаємо статті польською на ті теми, які цікавлять Вас найбільше. Це все допомагає заповнити польською свій життєвий простір та полегшує процес її вивчення.

З’явилися запитання?

Отримайте безкоштовну консультацію, де ми:
– дамо відповіді на всі запитання, які у Вас виникли щодо навчання;
– допоможемо з визначенням Вашого рівня володіння польською;
-підберемо той стиль навчання, який підійде саме Вам!

Тарифи та ціни

Знайдіть нас

Зв’язатися з нами можна через інтернет та мобільний зв’язок!

Україна, Львів
79039

+38 093 866 70 87

contact@kanapka.pl.ua

    Залиште заявку на навчання і ми сконтактуємось з Вами

    Share This