онлайн курси польської мови для початківців

po polsku od zera

Почніть говорити польською мовою з першого місяця навчання,
а вже за 2,5 місяці говоріть на впевненому базовому рівні!
І все це не виходячи з дому 🙂

Чергова група стартує 8 лютого, набір відкрито

День(и)

:

Година(и)

:

Хвилин(и)

:

Секунд(и)

Чому онлайн-курси?

Привіт! Мене звати Станіслава Троцюк, я – автор курсів польської мови для початківців “Po polsku od zera”, “Po polsku na A2” i “Po polsku na B1“.

За 6 років викладацького досвіду мені довелось працювати в різноманітних мовних центрах та школах. Це був безцінний досвід для мене, проте за якийсь час я зрозуміла, що насправді є значно ефективніший і зручніший спосіб вивчати мову – і це навчання онлайн.

Чому онлайн? Бо я ціную свій час і час учнів, інтернет дає всі можливості для навчання: відео і аудіо підтримка, цікаві тексти для читання, розробка тестів на сайті, проведення розмовних занять по Skype і багато іншого, врешті тому, що ми з Вами живемо у XХI столітті 😉

Тож 3 роки тому я створила свій перший сайт та перші курси польської мови онлайн. Я зібрала туди всі найнеобхідніші і найцікавіші матеріали з улюблених підручників і своїх записів, систематизувала їх, створила навчальні презентації, а з часом – записала відео для кожного уроку, також підібрала цікаві домашні завдання, уклала тематичні словнички, і все це розмістила на сайті курсу. Так все і почалося. Зараз курсам вже три роки, і всі мої студенти настільки задоволені своїми результатами, що я й не думаю про те, щоб повертатися до викладання офлайн. Що ж такого в тих курсах?

Що всередині ?

Сайт для навчання

Всі навчальні матеріали зберігаються на окремому сайті, зручно посортовані по темах, гарно структуровані і закриті паролями (інтрига :))

i

Матеріали

Всі матеріали не лише адаптовані до навчання онлайн, а також адаптовані до потреб учнів – зрозумілі таблички, цікаві пояснення, багато візуальних матеріалів.

Z

Цікаві домашні

Так! Домашні завдання можуть бути цікавими, якщо під час виконання ми двимось відео, слухаємо пісні, читаємо статті і робимо цкіаві вправи!

w

Розмовні заняття

Веселі розмовні заняття з групою, на яких ми вчимося говорити польською, позбуваємося акценту і мовного бар’єру, виконуємо цікаві завдання!

    Курс «Po polsku od zera» створений для тих, хто ще не зустрічався з польською мовою, або обізнаний з нею в загальних рисах, і спрямований на те, щоб закласти міцний фундамент практичних та теоретичних знань, які дозволять Вам розмовляти польською на побутові теми та зроблять простішим вдосконалення мови в майбутньому.

Курс включає: 
Лексичні теми
 1. Алфавіт, привітання, представлення.
 2. Національність, професія.
 3. Хобі, улюблені заняття, розваги.
 4. Покупки.
 5. Їжа, що любиш їсти, в ресторані.
 6. Розпорядок дня, години, дні тижня.
 7. Сім’я.
 8. Опис зовнішності людини, частини тіла.
 9. Одяг, кольори.
 10. Настрій, внутрішні риси людини.
 11. Пори року, місяці, спогади з минулого.
 12. Плани на майбутнє.
 13. Розташування у просторі, де, як і куди піти.
 14. Відпочинок/відпустка/канікули.
 15. На вокзалі/в аеропорту.
 16. Квартира (меблі), як винайняти помешкання.
 17. Погода, хвороби.
 18. Спорт, змагання.
 19. Твоя робота/навчання.
 20. Свята і традиції.
Граматичні теми
 • Іменник: відмінювання.
 • Прикметник: відмінювання.
 • Дієслово: дієвідміни (теперішній час), минулий час, майбутній час.
 • Числівник: кількісні, порядкові, творення дат, відмінювання числівників.
 • Займенники: особові (я, ти, ми), вказівні (той, та…), означальні (який, яка, яке…); відмінювання займенників.

Програма навчання

На вас чекають 10 тижнів інтенсивного навчання:

 • 20 лекційних занять,
 • 10 (або 20) розмовних занять.

Щоб краще зрозуміти, як відбувається навчання, перегляньте відео =>

ПЛАН ЗАНЯТЬ
 • ВВІДНЕ ЗАНЯТТЯ
  На цьому занятті Ви зможете ознайомитись з віртуальною зоною свого навчання. Також Ви отримаєте інструкції нашої співпраці в межах курсу. Це дозволить уникнути зайвих питань на початку курсу.
 • 20 ЛЕКЦІЙНИХ ЗАНЯТЬ (2 рази на тиждень: пн., чт.)
  На цього типу заняттях Ви отримаєте всю необхідну для вивчення та засвоєння інформацію у вигляді попередньо записаних відео-уроків. Ми обговоримо лексичні та граматичні нюанси функціонування мови. Ви навчитесь слухати та розуміти польську, а також отримаєте базу знань для самостійного висловлювання польською мовою.
  Лекційні заняття записані на відео з презентацією. Тож  пропустити з якихось причин заняття неможливо, адже ви завжди маєте всі записи та матеріали у вілньому доступі.
 • 10 РОЗМОВНИХ ЗАНЯТЬ (1 раз на тиждень: сб. або нд.)
  Це заняття з викладачем у міні-групках (максимально по чотири людини в групі). На цих заняттях я перевірятиму якість Ваших знань з пройденого матеріалу, ми обговоримо складні моменти та помилки кожного студента. Відшліфуємо вимову та тренуватимемо розмовну мову.
 • КОНСПЕКТИ ЗАНЯТЬ та ДЗ
  Конспекти – це своєрідний зошит у форматі PDF, який додається до кожного лекційного заняття. У ньому Ви знайдете весь пройдений матеріал з поясненнями до теми. Також до кожного лекційного заняття додається словник нових слів з транскрипцією, що полегшить процес вивчення нової лексики, посилання на додаткову інформацію до заняття, відеозаписи, та аудіозаписи для прослуховування.
 • ПІДСУМКОВЕ ЗАНЯТТЯ
  В кінці курсу на Вас чекає підсумкове заняття, на якому ми обговоримо наші результати, Ви складете тест і зможете самостійно оцінити свої досягнення, а отже визначити вектор подальшого вивчення мови.
 • КОНСУЛЬТАЦІЯ
  Під час проходження курсу у Вас часто з’являються запитання, які ми обговорюємо на розмовних заняттях. Але якщо якась тема вдається Вам складно, або ж Ви пропустили розмовне заняття з групою, то Ви можете використати безкоштовну консультацію – індивідуальне заняття, на якому ми розберемо проблематичні моменти і закріпимо їх у пам’яті, або ж наздоженемо пропущені теми.

Після завершення курсів Ви :

 • будете сприймати на слух 90% текстів польською мовою,
 • зможете вільно і правильно читати,
 • будете говорити польською мовою на більшість простих тем,
 • зможете писати прості тексти, в одному з занять навіть напишемо резюме польською мовою.

Кому підійдуть ці курси польської для початківців

Вступники

підготуйтеся до вступу у польський вуз після завершення школи або ж на магістратуру.

Підприємці

почніть спілкуватися польською та отримайте нові можливості співпраці з польськими партнерами.

Мандрівники

подорожуйте Польщею комфортно, відкривайте для себе нові місця і напрямки, спілкуйтеся без обмежень.

Мешканці

живете і працюєте в Польщі, вивчіть мову на належному рівні і збільшіть свої шанси на ринку праці.

Виникли запитання?

Заповніть форму нижче та отримайте безкоштовну консультацію, на якій ми:
– відповімо на всі Ваші запитання, які стосуються курсу;
– допоможемо визначити Ваш рівень володіння мовою;
-підберемо курс, який найкраще Вам пасуватиме!

Сертифікати

Всі учні, які завершили курс, отримають сертифікат-підтвердження участі у навчанні від нашої школи з  вказаним рівнем знання мови та результатом випускного іспиту! Тож доведеться попрацювати 😉

Відгуки наших студентів

Ольга
Знайшла рекламу курсу для початківців у фейсбуці. Зацікавилась. Проходила курс А1 і А2. До цього мала деякий досвід навчання польської мови з іншим вчителем. Але залишилось багато питань… Мені сподоблися курси разом їз Стасею. За 3 місяці кожного рівня в онлайн режимі, час вибирала собі сама, з домашніми завданнями, веселими розмовними заняттями разом зі Стасею та дівчатами. Граматика, розмовні теми, словники… Все зрозуміло, логічно, цікаво. За короткий проміжок часу реально навчитися рівню А1. Дуже рекомендую всім.

Анатолій
Чудові усні уроки польської мови: дві-три особи — оптимально. Відео для домашніх до 30 хвилин — також дуже зручно, довші вимагали би значно більше зусиль, що не відповідало би цьому формату. Найбільше мені сподобалося робити вправи на граматику, де треба вибирати правильну форму слова. Також слухання аудіо з відповідями на запитання дуже корисні. Дивитися довгі відео, щоб дати декілька відповідей на запитання для мене було невигідно через брак часу. Щоб відповісти на ці запитання, треба зупиняти фільм, що ще збільшує час виконання домашнього завдання. Дякую за вашу чудову роботу!

Ліля
Коли я поставила перед собою мету швидко вивчити польську мову, стала перед вибором: піти на курси чи спробувати освоєння самостійно за допомогою книг та інтернету. Витрачати час на дорогу до курсів не хотілося та й виснажливий робочий графік не дуже сприяє засвоєнню інформації після трудового дня. Перевагу надала «самостійності» та одразу ж зрозуміла, що це не так легко, як здається на перший погляд. Маю таку властивість, що без елементарного знання граматики, стилістику іноземної мови освоїти не можу. Тож он-лайн курс для початківців «Po polsku od zera” став для мене справжньою знахідкою! За 2,5 місяці щотижневих занять отримала хороший фундамент з основ польської мови. Лекційний, граматичний та розмовний матеріал курсу підібраний дуже грамотно і якісно. Допомагає у засвоєнні нової інформації і виконання домашніх завдань, і перегляд різноманітних тематичних відео. Зустрічі зі Стасею завжди цікаві і мотивуючі! На сьогодні мій рівень володіння польською вже дозволяє розуміти більшу частину текстів та розмовну мову. Але головне це те, що Я РОЗМОВЛЯЮ і вже можу (хай поки що і на елементарному рівні ) спілкуватися з носіями мови по Skype! Маю надію на подальшу співпрацю зі Стасею для більш глибшого вивчення польської мови! Бажаю успіхів!

Гарантія повернення коштів

Ми розуміємо – у Вас можуть бути сумніви щодо купівлі курсу. Особливо, якщо це перші онлайн-курси у Вашому житті і Ви не впевнені щодо ефективності такого формату навчання.

І хоч ми точно впевнені, що наш онлайн-курс польської мови для початківців допоможе Вам заговорити польською з нуля вже за перший місяць навчання, все ж хочемо допомогти у прийнятті рішення 😉

Тому ми гарантуємо повернення коштів у випадку, якщо в перші 7 днів після початку навчання Ви з якихось причин не захочете його продовжувати.

Тарифи та ціни

Знайдіть нас

Зв’язатися з нами можна через інтернет та мобільний зв’язок!

Україна, Львів
79039

+38 093 866 70 87

contact@kanapka.pl.ua

  Залишити заявку

  Share This