онлайн курси польської мови для початківців

po polsku od zera
Почніть говорити польською мовою з першого місяця навчання,
а вже за 2,5 місяці говоріть на впевненому базовому рівні!
І все це не виходячи з дому 🙂

Нові групи стартують через

День(и)

:

Година(и)

:

Хвилин(и)

:

Секунд(и)

Чому онлайн-курси?

Привіт! Мене звати Станіслава Троцюк, я – автор курсів польської мови для початківців “Po polsku od zera”, “Po polsku na A2” i “Po polsku na B1“.

За 6 років викладацького досвіду мені довелось працювати в різноманітних мовних центрах та школах. Це був безцінний досвід для мене, проте за якийсь час я зрозуміла, що насправді є значно ефективніший і зручніший спосіб вивчати мову – і це навчання онлайн.

Чому онлайн? Бо я ціную свій час і час учнів, інтернет дає всі можливості для навчання: відео і аудіо підтримка, цікаві тексти для читання, розробка тестів на сайті, проведення розмовних занять по Skype і багато іншого, врешті тому, що ми з Вами живемо у XХI столітті 😉

Тож 3 роки тому я створила свій перший сайт та перші курси польської мови онлайн. Я зібрала туди всі найнеобхідніші і найцікавіші матеріали з улюблених підручників і своїх записів, систематизувала їх, створила навчальні презентації, а з часом – записала відео для кожного уроку, також підібрала цікаві домашні завдання, уклала тематичні словнички, і все це розмістила на сайті курсу. Так все і почалося. Зараз курсам вже три роки, і всі мої студенти настільки задоволені своїми результатами, що я й не думаю про те, щоб повертатися до викладання офлайн. Що ж такого в тих курсах?

Що всередині ?

Сайт для навчання

Всі навчальні матеріали зберігаються на окремому сайті, зручно посортовані по темах, гарно структуровані і закриті паролями (інтрига :))

i

Адаптовані матеріали

Всі матеріали не лише адаптовані до навчання онлайн, а також адаптовані до потреб учнів – зрозумілі таблички, цікаві пояснення, багато візуальних матеріалів.

Z

Цікаві домашні

Так! Домашні завдання можуть бути цікавими, якщо під час виконання ми двимось відео, слухаємо пісні, читаємо статті і робимо цкіаві вправи!

w

Розмовні заняття

Веселі розмовні заняття з групою, на яких ми вчимося говорити польською, позбуваємося акценту і мовного бар’єру, виконуємо цікаві завдання!

Після завершення курсів Ви :

  • будете сприймати на слух 90% текстів польською мовою,
  • зможете вільно і правильно читати,
  • будете говорити польською мовою на більшість простих тем,
  • зможете писати прості тексти, в одному з занять навіть напишемо резюме польською мовою.

Кому підійдуть ці курси польської для початківців

Вступники

підготуйтеся до вступу у польський вуз після завершення школи або ж на магістратуру.

Підприємці

почніть спілкуватися польською та отримайте нові можливості співпраці з польськими партнерами.

Мандрівники

подорожуйте Польщею комфортно, відкривайте для себе нові місця і напрямки, спілкуйтеся без обмежень.

Мешканці

живете і працюєте в Польщі, вивчіть мову на належному рівні і збільшіть свої шанси на ринку праці.

Програма навчання

На вас чекають:

  • 20 лекційних занять,
  • 10 розмовних занять,
  • Ввідне заняття,
  • Підсумкове заняття.

Виникли запитання?

Заповніть форму нижче та отримайте безкоштовну консультацію, на якій ми:
– відповімо на всі Ваші запитання, які стосуються курсу;
– допоможемо визначити Ваш рівень володіння мовою;
-підберемо курс, який найкраще Вам пасуватиме!

Сертифікати

Всі учні, які завершили курс, отримають сертифікат-підтвердження участі у навчанні від нашої школи з  вказаним рівнем знання мови та результатом випускного іспиту! Тож доведеться попрацювати 😉

Відгуки наших студентів

Ольга
Знайшла рекламу курсу для початківців у фейсбуці. Зацікавилась. Проходила курс А1 і А2. До цього мала деякий досвід навчання польської мови з іншим вчителем. Але залишилось багато питань… Мені сподоблися курси разом їз Стасею. За 3 місяці кожного рівня в онлайн режимі, час вибирала собі сама, з домашніми завданнями, веселими розмовними заняттями разом зі Стасею та дівчатами. Граматика, розмовні теми, словники… Все зрозуміло, логічно, цікаво. За короткий проміжок часу реально навчитися рівню А1. Дуже рекомендую всім.

Анатолій
Чудові усні уроки польської мови: дві-три особи — оптимально. Відео для домашніх до 30 хвилин — також дуже зручно, довші вимагали би значно більше зусиль, що не відповідало би цьому формату. Найбільше мені сподобалося робити вправи на граматику, де треба вибирати правильну форму слова. Також слухання аудіо з відповідями на запитання дуже корисні. Дивитися довгі відео, щоб дати декілька відповідей на запитання для мене було невигідно через брак часу. Щоб відповісти на ці запитання, треба зупиняти фільм, що ще збільшує час виконання домашнього завдання. Дякую за вашу чудову роботу!

Ліля
Коли я поставила перед собою мету швидко вивчити польську мову, стала перед вибором: піти на курси чи спробувати освоєння самостійно за допомогою книг та інтернету. Витрачати час на дорогу до курсів не хотілося та й виснажливий робочий графік не дуже сприяє засвоєнню інформації після трудового дня. Перевагу надала «самостійності» та одразу ж зрозуміла, що це не так легко, як здається на перший погляд. Маю таку властивість, що без елементарного знання граматики, стилістику іноземної мови освоїти не можу. Тож он-лайн курс для початківців «Po polsku od zera” став для мене справжньою знахідкою! За 2,5 місяці щотижневих занять отримала хороший фундамент з основ польської мови. Лекційний, граматичний та розмовний матеріал курсу підібраний дуже грамотно і якісно. Допомагає у засвоєнні нової інформації і виконання домашніх завдань, і перегляд різноманітних тематичних відео. Зустрічі зі Стасею завжди цікаві і мотивуючі! На сьогодні мій рівень володіння польською вже дозволяє розуміти більшу частину текстів та розмовну мову. Але головне це те, що Я РОЗМОВЛЯЮ і вже можу (хай поки що і на елементарному рівні ) спілкуватися з носіями мови по Skype! Маю надію на подальшу співпрацю зі Стасею для більш глибшого вивчення польської мови! Бажаю успіхів!

Гарантія повернення коштів

Ми розуміємо – у Вас можуть бути сумніви щодо купівлі курсу. Особливо, якщо це перші онлайн-курси у Вашому житті і Ви не впевнені щодо ефективності такого формату навчання.

І хоч ми точно впевнені, що наш онлайн-курс польської мови для початківців допоможе Вам заговорити польською з нуля вже за перший місяць навчання, все ж хочемо допомогти у прийнятті рішення 😉

Тому ми гарантуємо повернення коштів у випадку, якщо в перші 7 днів після початку навчання Ви з якихось причин не захочете його продовжувати.

Тарифи та ціни

Знайдіть нас

Зв’язатися з нами можна через інтернет та мобільний зв’язок!

Україна, Львів
79039

+38 093 866 70 87

stasia.trotsiuk@gmail.com

Залиште заявку на участь в курсі

20 жовтня відбудеться
БЕЗКОШТОВНИЙ вебінар
“Як заговорити польською мовою за 3 місяці самонавчання”

Дізнатись більше
Share This