Po polsku od zera
курси польської мови
безкоштовне пробне заняття

Потрібно вивчити польську мову? А часу ходити на курси катастрофічно бракує!

Реєструйся на БЕЗКОШТОВНЕ 
перше заняття online-курсу
та розпочни вивчення польської мови
вже з 03.04!

На занятті ми навчимося:
i

правильно

читати польською мовою, попрацюємо над акцентом!
w

знайомитись

польською, представляти себе та задавати питання комусь

відміняти

основні польські слова, важливі для найпростішого спілкування

рахувати

до десяти, попрацюємо також над вимовою числівників

Участь у першому занятті абсолютно безкоштовна!

    Щоб взяти участь у першому занятті
«Po polsku od zera A1» просто впиши своє ім’я та електронну адресу у форму поруч.
Заняття відбудеться online. Всі деталі я вишлю на твою електронну адресу в неділю ввечері 🙂 

Відгуки моїх клієнтів:

Коли я поставила перед собою мету швидко вивчити польську мову, стала перед вибором: піти на курси чи спробувати освоєння самостійно за допомогою книг та інтернету. Витрачати час на дорогу до курсів не хотілося та й виснажливий робочий графік не дуже сприяє засвоєнню інформації після трудового дня. Перевагу надала «самостійності» та одразу ж зрозуміла, що це не так легко, як здається на перший погляд. Маю таку властивість, що без елементарного знання граматики,  стилістику іноземної мови освоїти не можу.
Тож он-лайн курс «Po polsku od zera” став для мене справжньою знахідкою!
За 2,5 місяці щотижневих занять отримала хороший фундамент з основ польської мови. Лекційний, граматичний та розмовний матеріал курсу підібраний дуже грамотно і якісно. Допомагає у засвоєнні нової інформації і  виконання домашніх завдань, і перегляд різноманітних тематичних відео. Зустрічі зі Стасею завжди цікаві і  мотивуючі!
На сьогодні мій рівень володіння польською вже дозволяє розуміти більшу частину текстів та розмовну мову. Але головне це те, що  Я  РОЗМОВЛЯЮ і вже можу (хай поки що і на елементарному рівні ) спілкуватися з носіями мови по Skype!
Маю надію на подальшу співпрацю зі Стасею для більш глибшого вивчення польської мови!
Бажаю успіхів!

Лілія

Мене запросили на роботу до Польщі (в ІТ компанію), хоч в компанії всі спілкуються англійською, за її межами англійську розуміють далеко не всі. З цього і розпочалися мої пошуки курсів польської мови.
Про курс дізнався випадково із facebook. Загалом матеріал курсу був цікавий, корисний (кожне заняття мало свій маленький тематичний словник), і систематизований. Заняття постійно проходили у веселій атмосфері (особливо розмовні, я за ними скучаю найбільше 🙂 ).
Чесно кажучи я не надто старався у вивченні польської мови (бо на даний момент польська мені знадобилася тільки 3 рази, майже за 4 місяці проживання 🙂 ), проте маю досить непоганий результат, в чому я міг переконатися у спілкуванні з працівником банку: до початку курсів я не міг нічого сказати польською, відповідно мене не розуміли 🙁  (пощастило, що один із відвідувачів банку знав англійську і зголосився бути перекладачем для мене :)) і приблизно місяць до закінчення навчального курсу мені довелося знову відвідати моє банківське відділення, і хочу сказати що цього разу мене чудово розуміли.
Це було для мене гарним порівнянням “до і після”.
Окрім того хочу сказати, коли я під час вивчення нової теми (або виконання ДЗ) заходив в “глухий кут” або не міг зрозуміти чогось, Стася завжди допомагала дзвінком по скайпу і пояснювала даний матеріал ще раз. Такого сервісу навіть в утіверситеті немає 🙂
Якщо у Вас не багато вільного часу, або часто буваєте в розїздах, то “онлайн” курс це кращий варіант.
Степан

Плюси онлайн курсу в тому що не потрібно витрачати час на дорогу, заняття ввечері, у зручний час і завжди вдома 🙂
Курс цікавий, корисний і головне не нудний, що значно покращує сприйняття і вивчення мови. Матеріал по “практичних” темах, які дійсно будуть корисними під час перебування за кордоном, добре скомпонований із граматикою без якої теж нікуди :). Прекрасні розмовні заняття, які завжди проходять у дружній, веселій і невимушеній атмосфері, на яких можна порозмовляти як по темі заняття, так і на вільні теми, які вас цікавлять.
Відкритий викладач із життєрадісним викладацьким стилем, який знаходить індивідуальний підхід до кожного учня, цікаво та із захопленням проводить кожне заняття.

Петро

19 листопада стартує
тижневий інтенсивний курс
про числівники в польській мові
“LICZEBNIK SIĘ LICZY”

Дізнатись більше
Share This