Po polsku od zera
курси польської мови
безкоштовне пробне заняття

Потрібно вивчити польську мову? А часу ходити на курси катастрофічно бракує!

Реєструйся на БЕЗКОШТОВНЕ 
перше заняття online-курсу
та розпочни вивчення польської мови
вже з 03.04!

На занятті ми навчимося:
i

правильно

читати польською мовою, попрацюємо над акцентом!
w

знайомитись

польською, представляти себе та задавати питання комусь

відміняти

основні польські слова, важливі для найпростішого спілкування

рахувати

до десяти, попрацюємо також над вимовою числівників

Участь у першому занятті абсолютно безкоштовна!

    Щоб взяти участь у першому занятті
«Po polsku od zera A1» просто впиши своє ім’я та електронну адресу у форму поруч.
Заняття відбудеться online. Всі деталі я вишлю на твою електронну адресу в неділю ввечері 🙂 

Відгуки моїх клієнтів:

Коли я поставила перед собою мету швидко вивчити польську мову, стала перед вибором: піти на курси чи спробувати освоєння самостійно за допомогою книг та інтернету. Витрачати час на дорогу до курсів не хотілося та й виснажливий робочий графік не дуже сприяє засвоєнню інформації після трудового дня. Перевагу надала «самостійності» та одразу ж зрозуміла, що це не так легко, як здається на перший погляд. Маю таку властивість, що без елементарного знання граматики,  стилістику іноземної мови освоїти не можу.
Тож он-лайн курс «Po polsku od zera” став для мене справжньою знахідкою!
За 2,5 місяці щотижневих занять отримала хороший фундамент з основ польської мови. Лекційний, граматичний та розмовний матеріал курсу підібраний дуже грамотно і якісно. Допомагає у засвоєнні нової інформації і  виконання домашніх завдань, і перегляд різноманітних тематичних відео. Зустрічі зі Стасею завжди цікаві і  мотивуючі!
На сьогодні мій рівень володіння польською вже дозволяє розуміти більшу частину текстів та розмовну мову. Але головне це те, що  Я  РОЗМОВЛЯЮ і вже можу (хай поки що і на елементарному рівні ) спілкуватися з носіями мови по Skype!
Маю надію на подальшу співпрацю зі Стасею для більш глибшого вивчення польської мови!
Бажаю успіхів!

Лілія

Мене запросили на роботу до Польщі (в ІТ компанію), хоч в компанії всі спілкуються англійською, за її межами англійську розуміють далеко не всі. З цього і розпочалися мої пошуки курсів польської мови.
Про курс дізнався випадково із facebook. Загалом матеріал курсу був цікавий, корисний (кожне заняття мало свій маленький тематичний словник), і систематизований. Заняття постійно проходили у веселій атмосфері (особливо розмовні, я за ними скучаю найбільше 🙂 ).
Чесно кажучи я не надто старався у вивченні польської мови (бо на даний момент польська мені знадобилася тільки 3 рази, майже за 4 місяці проживання 🙂 ), проте маю досить непоганий результат, в чому я міг переконатися у спілкуванні з працівником банку: до початку курсів я не міг нічого сказати польською, відповідно мене не розуміли 🙁  (пощастило, що один із відвідувачів банку знав англійську і зголосився бути перекладачем для мене :)) і приблизно місяць до закінчення навчального курсу мені довелося знову відвідати моє банківське відділення, і хочу сказати що цього разу мене чудово розуміли.
Це було для мене гарним порівнянням “до і після”.
Окрім того хочу сказати, коли я під час вивчення нової теми (або виконання ДЗ) заходив в “глухий кут” або не міг зрозуміти чогось, Стася завжди допомагала дзвінком по скайпу і пояснювала даний матеріал ще раз. Такого сервісу навіть в утіверситеті немає 🙂
Якщо у Вас не багато вільного часу, або часто буваєте в розїздах, то “онлайн” курс це кращий варіант.
Степан

Плюси онлайн курсу в тому що не потрібно витрачати час на дорогу, заняття ввечері, у зручний час і завжди вдома 🙂
Курс цікавий, корисний і головне не нудний, що значно покращує сприйняття і вивчення мови. Матеріал по “практичних” темах, які дійсно будуть корисними під час перебування за кордоном, добре скомпонований із граматикою без якої теж нікуди :). Прекрасні розмовні заняття, які завжди проходять у дружній, веселій і невимушеній атмосфері, на яких можна порозмовляти як по темі заняття, так і на вільні теми, які вас цікавлять.
Відкритий викладач із життєрадісним викладацьким стилем, який знаходить індивідуальний підхід до кожного учня, цікаво та із захопленням проводить кожне заняття.

Петро

Share This